• Kompetencje Kluczowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach na temat rozwijania kompetencji kluczowych u dzieci które poprowadzi pani Ewa Borgosz - metodyk i specjalista w zakresie kompetencji, w dniu 4 października o godz. 15.30.

• "Piękna Nasza Polska Cała"

• Szanowni Państwo! Miło jest nam Państwa poinformować, że nasze Przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacyjnego Bliżej Przedszkola, Wydawnictwa Edukacyjnego MAC oraz

Wójta Gminy Kruszyna - pani Jadwigi Zawadzkiej.

Projekt jest odpowiedzią na obchodzony w Polsce jubileusz odzyskania przez nasz kraj niepodległości oraz projekt "Nie chciejcie Ojczyzny, która was nic nie kosztuje". W ramach projektu nasze Przedszkole wykona 11 zadań  kształtujacych postawy patriotyczne u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtujacych tożsamość narodową dzieci.

Prosimy o podpisanie zgód na udział dzieci w tym projekcie.

• WITAMY!

• Z okazji nowego roku szkolnego życzymy wszystkim naszym podopiecznym samych sukcesów i uśmiechu na twarzy przez cały rok :)