• Wesołe Przedszkole

• ,,WESOŁE PRZEDSZKOLE”

Projekt ,,Wesołe przedszkole” realizowany był w naszym przedszkolu od 1 października 2010r. do 29 czerwca 2012r i był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach realizacji tego projektu w przedszkolu odbywały się następujące bezpłatne zajęcia dodatkowe:

• Język angielski
          • Logorytmika
          • Zajęcia taneczne
          • Zajęcia plastyczne
          • Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia unijne w przedszkolu odbywały się według ściśle wyznaczonego harmonogramu. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane na zajęciach i chętnie spędzały czas w przedszkolu.   Ponadto przedszkole zostało doposażone w takie pomoce dydaktyczne jak: wieża hi -fi, mikrofon bezprzewodowy, biblioteczka z ławeczką, kącik teatralny, wózek plastyczny, artykuły plastyczne, zestawy logopedyczne, pomoce do zajęć z gimnastyki korekcyjnej, stroje taneczne, instrumenty muzyczne.