• Radosne Dzieci w Gminie Kruszyna

• ,,RADOSNE DZIECI W GMINIE KRUSZYNA”

Od 1 listopada 2012r do 30 czerwca 2014r w naszej placówce realizowany był kolejny projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Radosne dzieci w Gminie Kruszyna". W ramach tego projektu zostały zorganizowane dla dzieci nieodpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, logorytmiki, tańca, zajęcia teatralno - artystyczne, integracyjne, terapeutyczne.

Ponadto placówka została doposażona w następujące pomoce dydaktyczne: laptop, projektor, tablica multimedialna, zabawki i pomoce dydaktyczne.

Projekt ,,Radosne dzieci w Gminie Kruszyna” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach dodatkowych zdobywając nowe wiadomości i doświadczenia.