• Pszczółki

WITAMY W NASZEJ GRUPIE -- 4 i 5 latków.

Grupa „Pszczółki” | Zespół Szkolno Przedszkolny w Dobieszowicach im  Kazimierza Wielkiego

W naszym przedszkolu jest grupa Pszczółek.

Pszczółek gadułek jest pełen ulek.

Te Pszczółki bawią się, śmieją i psocą, psikusy robią z wielką ochotą.

Nad wszystkim czuwają tu większe Pszczółki, są dla nas wszystkich jak przyjaciółki.

Gdy się bawimy, wszędzie latamy, a gdy jest obiad przy stole siadamy.

Uczymy się pilnie, bo wszyscy wiemy, kto się nie uczy ten ma problemy.

Witamy wszystkich !

Nasza grupa to dzieci 4 i 5 letnie. Grupa liczy 23 Pszczółki. Uczymy się w naszej grupie przestrzegania zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się. Używamy magicznych słów"dziękuję, proszę, przepraszam, dzień dobry, do widzenia". Staramy się wspólnie rozwiązywać konflikty, umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem a złem. W ciągu dnia mamy czas i miejsce na zabawę, naukę, posiłki i wyjście do ogrodu czy na spacer. Poznajemy literaturę dziecięcą, nowe literki i cyferki. Uczymy się wielu piosenek i wierszyków.