• Kształcenie na odległość

• Szanowni Państwo,

Do 18 kwietnia potrwają ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i przedszkoli  zgodnie z podpisanym zmieniającym  Rozporządzeniem  Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nowych regulacji prawnych z tym związanych oraz wprowadzeniem kształcenia na odległość, pragnę poinformować Państwa o sposobie przekazywania informacji dla Was i Waszych dzieci. Bardzo proszę również wszystkich Rodziców o wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie.

Wszelkie informacje będziemy nadal Państwu udsotępniać na stronie internetowej przedszkola, komunikatorze fb, messengarach grupowych. Bardzo proszę o odpwiedź na próbę kontaktu z wychowawcą grupy dzieci 6-letnich (smsową, mailową, czy inną dogodną dla Was, drodzy Rodzice), w związku z tym, że w tym roku osiągają gotowość szkolną i już wkrótce rozpoczną edukację w szkole.

Skontaktują się z Wami również nauczyciele udzielający pomocy psychologiczno-pedagogicznej na terenie naszego przedszkola w formie zajęć stacjonarnych. Na stronie pojawią się także informacje od logopedy jak pracować z dziećmi w domu. I będą to podpowiedzi nie tylko dla tych dzieci, które już są objęte terapią logopedyczną, ale dla wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Pod linkami grup znają Państwo informacje szczegółowe dotyczace zabaw i zajęć dostosowanych do grup wiekowych a związanych z bieżącą tematyką tygodniową.

My również się martwimy i chcemy jak najszybciej wrócić do naszych obowiazków i opieki nad dziećmi.

Wszystkim Państwu życzę zdrowia.

Z poważaniem,

Sylwia Janusiak, dyrektor