• Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2024 r. rozpoczyna się na terenie Gminy Kruszyna rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach i klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025.

Od 1 lutego do 29 lutego - kontynuacja edukacji przedszkolnej, czylipodpisywanie dokumentów przez rodziców dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola.

Od 1 marca do 22 marca - postępowanie rekrutacyjne dla nowo przyjmowanych dzieci na kolejny rok szkolny.

Do 27 marca - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną złożonych wniosków.

29 marca - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 10 kwietna - potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

12 kwietnia - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW  I

ZAPISYWANIA DZIECI DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W