• Tematyka tygodniowa

• Jestem kulturalny (12.04. - 16.04)

W tym tygodniu wybrane formy aktywności dzieci, czyli to, w jaki sposób przyswajają wiedzę (takie jak: słuchanie wiersza, rozmowa na temat, aktywne słuchanie opowiadania, historyjki obrazkowe, objaśnianie kolejności zdarzeń, wykonanie pracy plastycznej, zabawy ruchowe, słuchanie piosenki, tworzenie do niej akompaniamentu, zabawy matematyczne - przeliczanie, tworzenie zbiorów, porównywanie wielkości, kształtów, itp., eksperymenty językowe, graficzne, zabawy konstrukcyjne, klasyfikowanie, eksperymentowanie i doświadczanie, poznawanie zawodów, poznawanie świata przyrody, zjawisk pogodowych)  :)

W każdej z grup znajdą Państwo więcej informacji na temat zabaw i zajęć dostosowanych do poziomu wiekowego Waszych dzieci.

Zapraszamy do zagladania na naszą stronę, kontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy potrzeb.

Dziękujemy :)