• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

• SZANOWNI RODZICE!

Informujemy, iż od 1 do 22 marca  2024 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja do Gminnego Przedszkola  w Kruszynie na rok szkolny 2024/2025.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do zapoznania się z dokumentami oraz do pobrania wniosku i wymaganych oświadczeń na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce: ,,Więcej”-  „Rekrutacja”

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 zostanie podana do publicznej wiadomości 29 marca 2024r.

Do 10 kwietnia 2024r. rodzice kandydata zakwalifikowanego do przedszkola potwierdzają wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

12 kwietnia 2024r. zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.