..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

DROGIE STARSZAKI!!!!

Na wstępie mojego listu pozdrawiam Was serdecznie. Mija już kolejny dzień, kiedy nie możemy spotkać się w przedszkolu. Niestety nikt nie wie ile to jeszcze potrwa. Mam  nadzieję, że spędzacie tan czas w domach ze swoimi najbliższymi bawiąc się, rozmawiając, oglądając bajki, słuchając czytanych Wam książek. Zapytacie pewnie, co u mnie słychać? Otóż stworzyłam dla Was na stronie internetowej przedszkola zakładkę „JEŻYKI”, w której na bieżąco wrzucam propozycje: zabaw, kolorowanek, kart pracy itp.

Ja również pozostaję w swoim domu razem z moją rodziną. Czytamy książki, gramy w gry planszowe, układamy puzzle oraz poszukuję ciekawych zadań dla Was i zamieszczam je na stronie internetowej przedszkola. Mam nadzieję, iż ten trudny czas szybko minie i znów wszyscy spotkamy się w przedszkolu aby wspólnie śmiać się i bawić.

Pamiętajcie także, że ten wolny czas oprócz grania w gry możecie wykorzystać na zabawy z literkami i cyferkami. Użyjcie zabaw z przedszkola, w które bawiliśmy się razem np. „A” jak… i wymyślamy wyrazy na daną literkę, poszukajcie u siebie w domu, czy nie schowały się gdzieś cyferki, jeśli dobrze popatrzycie na pewno je znajdziecie.

Możecie także narysować to, co robicie w wolnym czasie i przesłać do mnie zdjęcie na telefon, maila paneta@vp.pl albo na przedszkolnego Facebooka (oczywiście z pomocą Rodziców) lub jeśli chcecie możecie napisać do mnie list, lub do innej pani z naszego przedszkola. Nie zapomnijcie w temacie napisać imię pani, do której chcecie napisać.

Pamiętajcie, aby często myć ręce i nie chodzić w miejsca, w których przebywa dużo ludzi. Trzymajcie się moi kochani. Przesyłam całusy.

Tęsknie za Wami i do zobaczenia niebawem.

Pozdrawiam serdecznie --- Pani Aneta