• Spotkanie z panią psycholog

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracownikiem  Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Częstochowie, panią Lidią Smogorzewską, które odbedzie się 18 czerwca o godz. 16.00. Spotkanie dotyczyć będzie dojrzałości społeczno - emocjonalnej dziecka w wieku przedszkolnym, trudnych zachowań oraz gotowości szkolnej. Po spotkaniu będzie możliwość rozmowy indywidualnej z panią psycholog.

• Zebranie rodziców dzieci sześcioletnich

• Zapraszamy rodziców dzieci sześcioletnich na spotkanie informacyjne, zwiazane z pójściem dzieci do szkoły, które odbedzie się 30 maja o godz. 14.30. Podczas spotkania obecna będzie nauczycielka kl. I - pani Magdalena Czernik.

• Spotkanie z bajką

• 14 czerwca nasze Przedszkolaki wezmą udział w zajęciach biblioterapii organizowanych przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie w ramach "spotkań z bajką". Wyjazd o godz. 9.00 a powrót ok. godz. 12.00. Koszt wyjazdu - 6zł.

• Wyniki konkursu plastycznego "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

• Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Protokół z pracy komisji rozstrzygającej konkurs plastyczno-patriotyczny pt.:

„MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Organizator:
            GMINNE PRZEDSZKOLE W KRUSZYNIE                                                                                                         UL. KOŚCIELNA 70; 42-282 KRUSZYNA

Data:09.05.2018

Zasięg konkursu: Gmina Kruszyna

Uczestnicy: Dzieci w wieku przedszkolnym

Nadesłano prac: 12

Jury w składzie:

-Alina Powroźnik

-Iwona Wierzbicka

-Lena Gałbas

Jury wyłoniło laureatów z każdej kategorii wiekowej. Brano pod uwagę pomysłowość, zgodność z tematem konkursu, samodzielność wykonania pracy, kreatywność, estetykę.

W kategorii 3,4 latki

I miejsce: Anna Rorat 4 lata, Gminne Przedszkole w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w
                              Lgocie Małej, opiekun Joanna Stacherczak

II miejsce: Julia Kocińska 4 lata, Gminne Przedszkole w Widzowie,