• PODSUMOWANIE PROJEKTU CZYTELNICZEGO „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

•        Nasze przedszkole po raz kolejny otrzymało zaszczytny tytuł  Wzorowej Placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury. W tym roku szkolnym udało nam się zrealizować 6 obowiązkowych modułów:

1. Czytamy razem z Małym Misiem
            2. Kodujemy razem z Małym Misiem
            3. Opowiem Wam o Polsce
            4. Misiowe recepty na pozytywne myślenie
            5. Misiowy Bajarz
            6. Misiowe zajęcia pod chmurką

Głównym celem tego projektu  jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci oraz rozwijanie kompetencji kluczowych w zakresie rozumienia i tworzenia informacji oraz rozwijanie kompetencje osobistych, społecznych i w zakresie przedsiębiorczości i umiejętności uczenia się.  Projekt był zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.

• Zajęcia adaptacyjne

•   W dniach 21 – 22.06.2022r w godzinach 14:00- 15:00 zapraszamy rodziców i dzieci, które po raz pierwszy rozpoczną przygodę z przedszkolem do wspólnych zabaw adaptacyjnych.

Prosimy o zabranie dobrego humoru i obuwia zmiennego .