• Rekrutacja do Gminnego Przedszkola w Kruszynie

• Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022 r. rozpoczyna się na terenie Gminy Kruszyna rekrutacja do  przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach i klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023.

Od 1 lutego do 21 lutego - kontynuacja edukacji przedszkolnej, czyli podpisywanie dokumentów przez rodziców dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola.

Od 1 marca do 21 marca - postępowanie rekrutacyjne dla nowo przyjmowanych dzieci na kolejny rok szkolny.

Do 24 marca - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną złożonych wniosków.

25 marca - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 8 kwietna - potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

11 kwietnia - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW  I ZAPISYWANIA DZIECI

DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA  W KRUSZYNIE :)