• Bijemy rekord Polski

• 9listopada, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, nasze Przedszkolaki wezmą udział w akademii z okazji 11 listopada. Podejmiemy próbę bicia rekordu przedszkoli i szkół  w równoczesnym w całej Polsce śpiewaniu hymnu o godzinie 11.11, zatańczymy poloneza i wyrecytujemy wiersze dla Niepodległej.

Serdecznie zapraszamy chętnych Rodziców do zaśpiewania Hymnu Polski razem z nami i wspólnego bicia rekordu :)

• Pomagamy zwierzętom ze schroniska

• Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji

„Pomóż mieszkańcom schroniska”.

Zbiórka dotyczy karmy, kołder,  koców dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt             w Jamrozowiźnie.

Pomagamy w opiece nad naszymi „małymi przyjaciółmi” 😊

• Szkolenie dla rodziców

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie z panią Ewą Borgosz, specjalistą, metodykiem oraz konsultantem w zakresie kompetencji kluczowych, które odbędzie się

8 listopada w czwartek o godz. 16.00, pt.:

„Jak uczy się mózg dziecka?”

• Zajęcia z języka angielskiego

Towarzystwo Przyjaciół Kruszyny zaprasza na kontynuację kursu  języka angielskiego

’’Otwarci na świat’’ dla dzieci z klas I-II-III oraz przedszkolaków w wieku 5-6lat

Informacja dotycząca kontynuacji kursu języka angielskiego ’’Otwarci na świat’’

1. Liczba miejsc w kursie jest ograniczona.

2. Pierwszeństwo zgłoszenia w kursie mają zgłoszenia dzieci, które uczestniczą już w kursie „Otwarci na świat’’

3. Formularz z poprawnie wypisanymi danymi dziecka należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkolnym. Ostateczny termin składania deklaracji to 30.10.2018 (wtorek).

1.   Szczegóły kursu:

- opłata za kurs wynosi 60 pln/ miesiąc

- bez względu na  czy nieobecność czy obecność dziecka płatność pozostaje bez zmian, wynosi 60 pln,  z wyjątkiem miesiąca grudnia 2018, gdzie płatność wyniesie 40 pln oraz lutego 2019, gdzie płatność wyniesie 40 pln.

- wpłat należy dokonać  do 10 każdego miesiąca w sekretariacie u  Szkoły Podstawowej w Kruszynie

- zaleganie z opłatami za 1 miesiąc skutkuje skutkuje skreśleniem z listy uczestników

5. Po rozpatrzeniu deklaracji zostaną ogłoszone listy osób przyjętych na kurs oraz zostanie podana informacja kiedy będą odbywały się zajęcia.

6. Rezygnacja z kursu przyjmowana będzie tylko na piśmie.

7. Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w Szkole Podstawowej w Kruszynie.

Magdalena Wysmołek

Prezes Towarzystwa Przyjaciół Kruszyny