• Życzenia świąteczne

• Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych,

pełnych serdeczności, miłości, wsparcia i pokoju

życzą

pracownicy Gminnego Przedszkola  w Kruszynie.

Sylwia Janusiak, dyrektor Przedszkola

• Potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola

• Prosimy do środy o kontakt tych rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022, którzy nie złożyli oświadczenia  potwierdzającego  wolę przyjęcia do przedszkola.

• Ograniczenie funkcjonowania Przedszkola

•      Szanowni Rodzice

od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. Gminne Przedszkole w Kruszynie, na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19auki (Dz. U. z dnia 26 marca 2021, poz. 561), ogranicza funkcjonowanie swojej działalności.

W Przedszkolu realizowany będzie obowiązek organizacji zajęć w trybie stacjonarnym dla rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz rodziców dzieci zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą i innych uprawnionych wyszczególnionych w wyżej wymienionym rozporządzeniu.

Jednocześnie organizowane będą zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość poprzez zamieszczanie propozycji zajęć i zabaw na stronie Gminnego Przedszkola w Kruszynie w zakładkach poszczególnych grup, gdyż takie sposoby zostały przez Was zaopiniowane pozytywnie podczas zebrań na początku roku oraz w udostępnionych ankietach. Na wypadek braku możliwości realizowania zajęć w proponowany sposób dzieciom zostały udostępnione karty pracy w wersji papierowej w dniu 26 marca 2021 r. Nauczyciele będą w stałym kontakcie z Państwem poprzez messengery grupowe. Macie Państwo również możliwość skontaktowania się z psychologiem przedszkolnym - w razie potrzeby.

Wszystkim Państwu życzę zdrowia i spokoju.

Dyrektor Przedszkola,

Sylwia Janusiak