• Dyżury wakacyjne

• Szanowni Rodzice,

W imieniu Wójta Gminy Kruszyna przekazuję informacje na temat dyżurów wakacyjnych placówek oświatowych dla potrzeb rodzin, które nie mają możliwości zapewnienia swoim dzieciom w wieku przedszkolnym opieki w okresie wakacji letnich:

Gminne Przedszkole w Widzowie od 1 do 14 lipca,

Gminne Przedszkole w Kruszynie od 15 do 28 lipca,

Gminne Przedszkole w Lgocie Małej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lgocie Małej od 29 lipca do 11 sierpnia.

Rodzice zainteresowani skorzystaniem z oferty proszeni są o zgłoszenie tego faktu u dyrektora danej placówki (lista zapisu znajduje się u pani intendent - proszę o wpisanie danych dziecka i złożenie podpisu), z której zamierzają skorzystać, w terminie do 11 czerwca 2021 r.

Przedszkole dyżurować będzie w godzinach od 8.00 do 16.00. Opłata za śniadanie i obiad wynosi 9 zł.

Ciepły posiłek będzie zagwarantowany w przypadku zgłoszenia 10 przedszkolaków i więcej. Jeżeli liczba zgłoszonych dzieci będzie niższa, dzieciom będzie zapewniony suchy prowiant. Opłaty za wyżywienie i pobyt powyżej 5 godzin pobierane będą w pierwszym dniu pobytu dziecka za cały zgłoszony czas pobytu. W przypadku nieobecności dziecka zwrot opłat możliwy będzie tylko w uzasadnionych sytuacjach.

Sylwia Janusiak